یه خوش تیپ عاشق رهبر

...رهبرم سید علی خامنه ای

جاودانه ها به تهیه کنندگی مارک کنتون، تهیه کننده فیلم موهن ۳۰۰

برنامه راز که هر ۵شنبه شب از شبکه ۴ پخش میشه ۵شنبه قبل موضوع خودشو نقد و توضیحی بر این فیلم اختصاص داده بود.

دوستانی که مایل اند ماجرای این فیلم و دلایلش برای ضد ایرانی بودن رو مطالعه کنند به لینک های زیر رجوع کنن.

جنگ نرم

سبدنیوز

 چند تا مطلب که منتقد برنامه راز آقای شاه حسینی گفت و در بالا ذکر نشده:

  1. تاریخ ساخت این فیلم ۱۱.۱۱.۱۱ هست. یعنی نوامبر سال ۲۰۱۱! عدد ۱۱ که در بین ماسون ها و فرقه ای از یحود عدد مقدسیه!
  2. روی بنر تبلیغاتی این فیلم ذکر شده که تهیه کننده قیلم ۳۰۰ تقدیم می کند. یعنی از همون اول خواسته به بیننده کد بده که این فیلم هم با تموم سکرت بازی های ناشیانه اش مثل فیلم ۳۰۰ ممکنه ضد ایرانی باشه!
  3. چیزی که از همه اینها شاخص تره! اونم اینکه در قسمتی از فیلم قهرمان داستان که جوان جذابی هم هست باید با ۵ نفر از شیاطین بجنگه که از قضا یکی از اونها یک زن است و باز هم از قضا از قضا آن زن به وسیله اصابت یک میخ به پهلویش از بین می رود و دیگری با قطع شدن سر و... (واقعا از محضر مبارک همه معصومین شرمنده ایم که مجبوریم این چیزها رو عنوان کنم)

بنابراین میبینیم این فیلم نه تنها به  تمدن ایرانیان توهین کرده بلکه مقدسات دینی شون رو هم زیر سوال برده! مقدسات همه مسلمین!!

حالا ما در رسانه جمهوری اسلامی به جای اینکه شاهد ساخت فیلم های موفقی در جواب اینگونه فیلم های ضدایرانی و ضد دینی باشیم شاهد ساخت فیلم هایی مشابه پریناز (که کم هم نبودند) هستیم. در واقع اینجاست که ضعف ما در هنر فیلم سازی و انیمیشن سازی اسلامی معلوم میشه چراکه پاسخ ما برابر این اهانت ها همیشه چیزی شبیه سکوت بوده!!!! البته از حق نگذریم شکارچی شنبه شیخ طادی می تواند (ست) مقدمه ی خوبی برای شروع فیلم سازی در این عرصه باشد.

شکارچی شنبه چیزی نبود جز نمایش باورهای صهیونیست ها در حالی که ۳۰۰ و جاودانه ها مملو بود از اهانت و تهمت و بزرگ نمایی نسبت به ایرانیان!!!! اینبار هم غرب ثابت کرد وقتی که شخص از لحاظ روحی کم می آورد شروع میکند به تخریب و توهین، کاری که امروز دنیای غرب هیچ کم نذاشته نسبت به ملت ایران!!

یاعلی

|جمعه پنجم اسفند ۱۳۹۰| 19:27|روسیاه|